top of page

SPOŁECZNY KLUB BIEGANIA W SKELMERSDALE

WITAMY W KLUBIE BIEGANIA SKELMERSDALE

Witamy w naszym integracyjnym i przyjaznym klubie biegowym! Wierzymy, że bieganie powinno sprawiać radość każdemu, niezależnie od umiejętności i pochodzenia. 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz, nasz klub oferuje przyjazną i wspierającą społeczność, która pomoże ci osiągnąć swoje cele z możliwością dobrej zabawy po drodze.

Więc jeśli chcesz się zabawić, poznać nowych ludzi i poprawić swoją kondycję po drodze, dołącz do nas w naszym integracyjnym i przyjaznym klubie biegowym. Nie możemy się doczekać, aby powitać cię w rodzinie!

Five members of Skelmersdale Running Club at Rivington
Welcome

Dołącz do naszego klubu biegowego

Jeśli chcesz dołączyć do naszego przyjacielskiego klubu biegowego? Wypełnij formularz podany poniżej, i my się skontaktujemy z tobą z dodatkowymi informacjami na temat naszego fantastycznego klubu.
 

Możesz nas także śledzić na mediach społecznościowych.

Skelmersdale Running club

Gdzie się spotykamy?

Spotykamy się w każdy czwartkowy wieczór w pubie Plough & Harrow, Up Holland, Skelmersdale, WN8 0AA, który jest dogodnie zlokalizowany w połowie drogi między malowniczym parkiem Beacon Country Park a cichymi szlakami Pimbo i Billinge. Organizujemy również inne biegi towarzyskie w ciągu tygodnia w różnych miejscach w rejonie West Lancashire i w okolicach. Skontaktuj się z nami przed przyjazdem, abyśmy mogli polecić najbardziej odpowiednią grupę.

Czwartkowy Klubowy Bieg Towarzyski

Z pubu Plough & Harrow, Ormskirk Road, WN8 0AA Bieg zaczyna się o 18:45 i kończy o 19:45 (Zbieramy się 10 minut wcześniej na odprawę)

Poniedziałkowa sesja interwałowa

Na boiskach Tower Hill, Up Holland, Skelmersdale, WN8 0DS Sesja zaczyna się o 18:30 i kończy o 19:30

Bieg społeczny we Wtorek

Spotykamy się o 18:30 w innych lokacjach poprzez Skelmersdale, Up Holland, Ormskirk, Burscough, Parbold , Appley Bridge, Westhead, Crawford, Bickerstaffe i Rainford. 
Proszę się z nami skontaktować o lokacji biegu we Wtorek

Wszystkie biegi są publikowane na naszej klubowej stronie Strava dzień wcześniej

Cotygodniowe biegi

Skontaktuj się z nami

Spotykamy się w każdy czwartek o 18:35 :

The Plough and Harrow

Ormskirk Road

Up Holland

WN8 0AA

  • RunTogether
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami

bottom of page